Multifunkčná ústna sprcha

Novinka len u nás!

Dental SPA multifunkčná ústna sprcha - irigátor Naturgreen®, americká patentovaná technológia. Multifunkčná ústna sprcha - irigátor Naturgreen®, to je tá najlepšia voľba pre každodennú starostlivosť o vaše zuby pre celú vašu rodinu. S multifunkčnou ústnou sprchou Naturgreen® máte vždy dokonale čisté zuby, ďasná, medzizubné priestory, ale aj ťažko dostupné priestory medzi strojčekom.

Je koniec krvácania ďasien a nepríjemných metód čistenia na ťažko dostupných miestach v ústach. Plynulo regulovateľný prúd vody vždy prečistí každú vašu aj tú najmenšiu ústnu medzierku. Naša ústna sprcha umožňuje dôkladné vypláchnutie úst vrátane vyčistenia medzizubných priestorov a masáž ďasien s ozdravným účinkom. Pred použitím ju jednoducho pripojte ku klasickému vodovodnému kohútiku.

Zuby

Bežne sa chorobe hovorí paradentóza, správny názov je ale parodontóza. Prejavuje sa ústupom tkanív aj kývajúcimi sa zubami, ktoré postupne vypadávajú. Akonáhle ju raz máte, dá sa len spomaliť, vyliečiť už bohužiaľ nie.

Je to tým, že dentálne nite, medzizubné kefky či obyčajné kefky na to už dávno nestačia. Práve pre zdravie našich zubov a ďasien je veľmi dôležité čistenie medzizubných priestorov, kde najčastejšie vzniká živná pôda pre baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz.

Starostlivá starostlivosť o náš chrup by mala byť základom osobnej hygieny každého z nás. Použitím nášho ústneho irigátora Naturgreen® preventívne a efektívne predídeme nepríjemným problémom u našich zubov a ďasien, ale tiež aj častým návštevám zubára. Tie ako vieme, sa môžu v prípade zanedbanej starostlivosti o naše zuby veľmi nepríjemne predražiť.

Priestor medzi zubami je totiž bežnou technológiou čistenia v podstate nemožné udržať v čistote a bez povlaku. Existuje celá škála možností. Môžete použiť medzizubnú kefku alebo zubnú niť, čo môže ale dlhšie trvať a väčšinou dôjde najmä v zadnej časti úst často k nedokonalému vyčisteniu, ale aj k poškodeniu zubov a ďasien, ktoré sú potom viac zápalové a dochádza tu k nadmernému krvácaniu najmä z ďasien.

Zápalom ďasien v určitom stupni trpí v SR 80 až 90% dospelých nad 30 rokov. Najčastejšie za to môže práve tá zlá dentálna hygiena.

Ako ale taký maličký priestor medzi zubami vyčistiť?

Ak tomu chcete predísť a každé ráno, večer alebo po každom jedle si chcete dokonale vyčistiť zuby, použite našu revolučnú novinku v starostlivosti o chrup - tzv. ústnu sprchu - irigátor Naturgreen®. Ten dokonale behom pár sekúnd vyčistí ťažko dostupné priestory pomocou špeciálne vytvoreného prúdu vody. Ústnu sprchu - irigátor Naturgreen® jednoducho zapojíte priamo do vášho vodovodného kohútika a tenkým silným prúdom vody si tak ľahko a rýchlo vyčistíte miesta v ústach - zuboch a ďasnách, najmä tie miesta, kam sa nikdy nedostane zubná niť, medzizubná kefka a už vôbec nie obyčajná zubná kefka. Prúd vody navyše aj efektívne premasíruje vaše ďasná a dokonale vyčistí všetky zuby aj medzizubné priestory a podporí tak mikrocirkuláciu krvi, čím urýchli odznenie zápalu. Tlak aj teplotu vody si podľa vašej potreby a citlivosti zubov navolíte na vašej batérii a tým aj zubnej sprche sami.

Princíp, na akom funguje ústna sprcha

Táto americká patentovaná technológia nášho ústneho irigátora Naturgreen odstraňuje až 99,9% plaku z povrchu zubov len za niekoľko sekúnd pri ošetrení a navyše je až o 90% účinnejšia v redukcii zápalov a pri zlepšení zdravia ďasien ako pri používaní dentálnej nite či iba pri použití obyčajnej zubnej kefky. Väčšina klinických štúdií preukazuje až dvojnásobne vyššiu efektivitu v starostlivosti o orálne zdravie u pacientov s implantátmi a dokonca až trojnásobne lepšie výsledky v odstraňovaní plaku okolo zámočkov u pacientov s ortodontickým aparátom (strojčekom) v porovnaní s čistením pomocou dentálnej nite či špeciálnych medzizubných kefiek.

Ústna sprcha - irigátor Naturgreen® vám poskytuje

 • jednoduchú manipuláciu a inštaláciu - napojenie na každú vodovodnú batériu vo vašej domácnosti,
 • dôkladné čistenie, ktoré nezvládne žiadna kefka a zubná niť,
 • dokonalé a rýchle vyčistenie vašich zubov a ďasien po každom jedle,
 • elimináciu baktérií spôsobujúcich zubný kaz,
 • rýchle a zároveň dokonalé vyčistenie,
 • prevenciu proti nepríjemným zápalom ďasien,
 • zvlášť užitočné pre osoby so strojčekom či s ďalším ortodontickým aparátom,
 • bezhlučný, nie je potrebná žiadna elektrina,
 • bezporuchovú prevádzku (pri podobných elektrických prístrojoch odchádza veľmi často po 2 rokoch motorček, ktorý vytvára tlak),
 • sami si môžete nastaviť ľubovoľnú teplotu a tlak vody (regulujete pomocou batérie), to je ďalšia výhoda oproti elektrickým zubným sprchám,
 • trysky sú poháňané vždy iba čistou vodou, všetko je pohodlné a príjemné a 100% hygienické,
 • každodenným používaním si zaistíte zdravé zuby a tým ušetríte za drahé návštevy zubára,
 • každodenným používaním ústnej sprchy si zachováte zdravé a silné zuby, kde baktérie, kaz alebo zápal nemajú žiadnu šancu,
 • jednoducho nástavec - držiak trysiek vďaka obojstrannej páske nalepíte kdekoľvek a na čokoľvek,
 • vďaka veľkému operačnému dosahu zariadenia (dĺžka hadičky s nástavcom a tryskou má 1,20m), môžeme umiestniť -nalepiť nástavec s tryskami kdekoľvek blízko vašej batérie,
 • nasadenú zubnú sprchu nemusíte už z vodovodnej batérie nikdy dávať dole (špeciálny biely kohútik navyše obsahuje rovnaký perlátor, aký ste vybrali z vašej batérie, takže prietok vody a funkcia batérie je stále rovnaká),
 • 5 ks farebných výmenných hygienických trysiek pre každého člena vašej rodiny,
 • bezkonkurenčný pomer cena a kvalita.

Obsah balenia

 • 5 ks dýz (veľkosť 15 x 15 x 75 mm, farby: červená, žltá, modrá, zelená, fialová),
 • nástavec s kohútikom a filtrom na vašu batériu vrátane perlátora,
 • stojan na trysky vrátane obojstrannej pásky na pripevnenie,
 • medicinálna krútená prepojovacia hadička,
 • 3 ks konektorov (redukcia na batérie).

Rozmery

19 x 3 x 5 cm, nástavec je kompatibilný s väčšinou domácich vodovodných batérií!

Materiál

EKO ABS, BSA -Free

Použitie

 • upevnite nadstavec na vodovodnú batériu,
 • pripojte hadicu s tryskou.

Podrobný obrázkový popis a návod nájdete na obale nášho ústneho irigátora Naturgreen®, alebo po kliknutí na obrázok vpravo.

Certifikáty

Naša ústna sprcha - irigátor Naturgreen® má  certifikáty  Ce, RoHS s normami EN 71-3: 2013,  EN 71-1: 2011,  EN 71-2: 2011, ktoré zaručujú bezpečné a účinné použitie. Predovšetkým nami v certifikáte doložená európska norma  EN 71-3: 2013  je zárukou "čistej kvality", kedy sú kontrolované všetky prístupné časti ABS plastov zubnej sprchy, ktoré majú prísť do styku s ústami. Táto norma stanovuje požiadavky, skúšobné metódy a bezpečnosť pre migráciu ťažkých kovov tak ako je napr. hliník, antimón, arzén, bárium, bór, kadmium, chróm, kobalt, meď, olovo, mangán, ortuť, nikel, selén, stroncium, cín a zinok.

Dental SPA multifunkčná ústna sprcha - irigátor Naturgreen®, CE k nahliadnutiu  tu  a opis normy  EN 71-3: 2013, tu.

Varovanie

Nikdy nekupujte podobné výrobky bez doloženého certifikátu bezpečnosti.
Chránite tým seba, ale aj celú vašu rodinu!

Upozornenie

Tento produkt je vyrobený špeciálne pre orálne zubné použitie
a nesmie sa používať na čistenie očí, uší a nosa!